Afterparty

Afterparty

Články

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Největším nepřítelem Satana je v Afterparty od tvůrců Oxenfree alkohol

Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán. Když se ocitnete v pekle, přestože jste celý život sekali dobrotu, nezbývá než se uchýlit ke sklence dobré skotské. Anebo rovnou celé lahvi. Až dvěma. Mila a Lolu, nedávno zesnulé parťáky na život a na smrt, vyhlídka na věčnost v pekle zrovna dvakrát netěší, takže zosnují plán – přepít pána podsvětí a vrátit se zpátky na zem. Satanova játra, zocelená a ztvrdlá staletími tréninku, tuhle výzvu přirozeně nemohou odmítnout. 

Řada letošních novinek včetně The Outer Worlds a The Sinking City bude na rok exkluzivní u Epicu

Exkluzivní bitva mezi stále dominantním Steamem a agresivně útočícím Epicem pokračuje ve velkém. Nejenže si Epic Games Store urval možnost jako jediný vydat počítačové verze tří promakaných adventur od studia Quantic Dream, ale přihazuje k tomu ještě roční exkluzivity několika nejočekávanějších titulů letošního roku.

Jak utéct z pekla adventury Afterparty od tvůrců Oxenfree? Přechlastat Satana

Satan musel za posledních sto let investovat nemalé prostředky do marketingu a PR. Dřív se jeho ohnivé říše všichni báli, protože čekali stahování z kůže, vaření v kotlích, píchání vidlemi a tak podobně. Dneska je image pekla o dost příznivější. Pokecáte s hříšnými (a tím pádem zábavnými) lidmi, místo monotónních andělských chórů budete poslouchat metal či elektronickou hudbu a hřešit jak na běžícím páse… A konkrétně v adventuře Afterparty zjevně taky chlastat se samotným Pánem temnoty. Její základní premisou je dohoda, že pokud toho vypijete víc než Belzebub, můžete se vrátit zpátky na Zem.

Bleskovky

  • 29. 9. 2021 - Netflix koupil tvůrce Oxenfree, studio Night School

  • 14. 10. 2020 - Game Pass brzy rozšíří definitivní edice Age of Empires III a další hry

  • 25. 9. 2019 - Černohumorná Afterparty s alkoholovou bitvou proti vládci podsvětí vypouští launch trailer, ale vychází až za měsíc.

Hodnocení Metacritic:
75/100