Největším nepřítelem Satana je v Afterparty od tvůrců Oxenfree alkohol
zdroj: Archiv

Největším nepřítelem Satana je v Afterparty od tvůrců Oxenfree alkohol

23. 9. 2019 14:55 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán. Když se ocitnete v pekle, přestože jste celý život sekali dobrotu, nezbývá než se uchýlit ke sklence dobré skotské. Anebo rovnou celé lahvi. Až dvěma. Mila a Lolu, nedávno zesnulé parťáky na život a na smrt, vyhlídka na věčnost v pekle zrovna dvakrát netěší, takže zosnují plán – přepít pána podsvětí a vrátit se zpátky na zem. Satanova játra, zocelená a ztvrdlá staletími tréninku, tuhle výzvu přirozeně nemohou odmítnout. 

V Afterparty vás čekají klasické adventurní prvky, ale třeba taky beerpong, tanec nebo soutěž v pití na ex. V chytrém dialogovém systému můžete ovlivňovat vztah dvou nejlepších přátel i okolní dění a zároveň odhalit, co se vlastně stalo té mlhavé noci jejich skonu.

zdroj: Archiv

Pekelný bar nabízí plejádu nápojů od piva přes panáky až po míchané drinky a pije se v něm nejen na kuráž. Různé varianty otevírají nové možnosti v rozhovorech i speciální schopnosti. Sjíždět řeku Styx, spojující jednotlivé pekelné kruhy, přece nemůžete jen tak za střízliva.

zdroj: Archiv

Afterparty oproti dramatickému Oxenfree drnká na trochu odlehčenější strunu, z dosavadních trailerů jen srší sarkastický humor a parodie. Na pekelnou jízdu se můžete vydat 29. října na PC, Xboxu One a PlayStationu 4. Později by se měla objevit i na Switchi. Pokud jste předplatiteli Xbox Game Passu, můžete slavit – Afterparty v něm bude obsažená hned při vydání.

Nejnovější články