112 Operator

112 Operator

Články

Nemáte co hrát? Dnes a zítra vychází rovnou sedm zajímavých her

Ne že by za letošek nevyšla už slušná řádka her, ale nestává se často, aby se větší množství těch zajímavých nakupilo na poslední dva dny jednoho pracovního týdne. Většinou jsme rádi za kadenci alespoň jedné hry za několik dní. Ovšem během dneška a zítřka se objeví rovnou sedm kousků, které rozhodně stojí za zmínku (ve skutečnosti vyjde několik desítek her, ale naprostá většina z nich je jen pro velmi silné povahy).

Jaké hry vyjdou v dubnu? Očekávané remaky, zajímavé odbočky, simulace i česká tvorba

Většina z nás je teď doma a dohání resty, využívá nejrůznějších slev a nabídek her zdarma na počítačích, konzolích i mobilech, nebo se věnuje čerstvým novinkám, jakými jsou například Doom Eternal, Animal Crossing nebo Mount & Blade. Ale co až nám březnové tituly dojdou? Pojďme si společně připomenout, na jaké nové hry se můžete těšit v měsíci dubnu.

Chcete si zkusit práci operátora tísňové linky? Umožní vám to hra 112 Operator

Není lehké být operátorem tísňové linky. V tomto nezáviděníhodném zaměstnání se člověk musí neustále rozhodovat, k jakému případu poslat sanitku, kdy stačí jenom poradit po telefonu a kdy si z něj někdo prachsprostě střílí, a to je jen jeden příklad z mnoha podobných dilemat. Díky strategické simulaci 112 Operator si to můžete zkusit sami.

Tísňová linka se opět rozezvoní v pokračování manažerské simulace 112 Operator

Manažerská simulace 911 Operator nabídla pohled do zákulisí záchranné služby. Stali jste se v ní profesionálním dispečerem, který naslouchá lidem v tísni a přímo s nimi komunikuje (nebo ho zlobí hloupí šprýmaři) a na základě vzniklé situace rozhoduje o vyslání patřičné jednotky. Tvůrci ze studia Jutsu Games se v pokračování 112 Operator rozhodli zaměřit na Evropu.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
20. května 2020
Recenze