World War 3

World War 3

Články

Na evropském udílení cen CEEGA bodovali Češi i Slováci

CEEGA, neboli Central & Eastern European Game Awards, neboli ceny her z regionů střední a východní Evropy, znají své vítěze. Ti byli oznámeni v pátek v polské Poznani v rámci konference herního průmyslu a ať už jste Češi, nebo Slováci, můžete se radovat. Každý z těchto států si odnáší nějaká prvenství.

Early access realistické střílečky World War 3 kazí technické problémy

Podzim letos patří mnoha hrám, ale v žánru stříleček s multiplayerem spolu tradičně soupeří Call of Duty s Battlefieldem. Call of Duty: Black Ops 4 sbírá samá pochvalná hodnocení, která pramení převážně z nového módu battle royale. Na Battlefield V a jeho druhou světovou válku stále čekáme, takže ho stihl předběhnout třetí kandidát s třetí světovou válkou – úplný nováček World War 3. Vypadá slibně, ale kvůli technickým problémům ne každému funguje.

World War 3 připomíná Battlefield grafikou i tanky

Pokud vám nesedí druhá světová válka a hledáte alternativu k Battlefieldu V, určitě byste měli sledovat World War 3. Tahle multiplayerová střílečka se chlubí skvělou grafikou, hromadnými pěchotními souboji na velkých mapách, a hlavně spoustou dalších možností, jak nepříteli zatopit. Lze sednout do obrněných vozidel či tanků, nebo dokonce ovládat drony a rozsévat zkázu mezi mravenečky dole na ulici pomocí naváděných raket.

Ve střílečce World War 3 si realisticky zabojujete v ulicích Varšavy i Moskvy

Třetí světová válka. Nikdo na celém světě ji nechce, a přesto nás všechny pravidelně děsí její možnost, ať už ve spojitosti se Severní Koreou, Íránem, Ruskem, nebo libovolným jiným narušitelem mezinárodního pořádku. Nezbývá než doufat, že atomovky ani konvenční hlavice na naše hlavy nikdy nedopadnou, a do té doby se na tu eventualitu zkoušet připravit. To by mělo docela dobře jít v polské multiplayerové střílečce World War 3.

Bleskovky

  • 8. 6. 2020 - Střílečka World War 3 dostane novou podobu a vydavatele

  • 7. 6. 2018 - World War 3 poběží na Unreal Engine 4 a nabídne battle-royale mód s podporou až 64 hráčů.