Workers & Resources: Soviet Republic

Workers & Resources: Soviet Republic

Články

Steam vyzdvihuje ve svých výročních statistikách Kingdom Come, Beat Saber, DayZ, nebo třeba Factorio

Sice už si musíme zvykat na psaní nového čísla nového roku, ale ještě nějakou dobu se budeme setkávat s hodnotou 2019 v různých souhrnech a statistikách. Steam vypracoval pět kategorií, ve kterých poukazuje na nejvýdělečnější a nejhranější hry loňského roku, mezi kterými nechybí české novinky i stálice.

Prostí občané ve Workers & Resources: Soviet Republic mohou cestovat trolejbusy i vlastními vozy

Slovenské studio 3Division zamířilo se svou hrou Workers & Resources: Soviet Republic na Steam do předběžného přístupu v březnu letošního roku a projekt se od té doby těší velké popularitě. Velmi pozitivní hodnocení od víc než 2 500 hráčů mluví za vše, i sami tvůrci se ohání označením „nejúspěšnější nová budovatelská hra letošního roku“. A aby byla ještě lepší, vycházejí updaty se zajímavým obsahem.

Ve slovenské budovatelské strategii Workers & Resources: Soviet Republic budujete komunistickou velmoc

Novinka slovenského studia 3Division Workers & Resources: Soviet Republic sice nespecifikuje, ve které zemi se odehrává, ale nám Evropanům jsou její kulisy velmi povědomé. Ohyzdné betonové paneláky, Tatrovky i tramvaje jsou dodnes k vidění i u nás, ale naštěstí už ne v takové míře jako v této budovatelské strategii, která se komplexnosti opravdu nebojí.

Bleskovky

  • 17. 5. 14:17 - Slovenská budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se rozšiřuje o vodovody, kanalizaci a management dopravy