Xbox X019: Sledujte oznámení nových her a informace o Age of Empires IV
zdroj: Microsoft

Xbox X019: Sledujte oznámení nových her a informace o Age of Empires IV

14. 11. 2019 12:10 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Od posledního livestreamu Inside Xbox na E3 uběhl necelý půlrok a další livestream proběhne v rámci londýnské akce X019 tento čtvrtek. Pokud můžeme věřit traileru od Microsoftu, bude to ten největší vůbec – objevit by se na něm měly nové tituly, novinky o více než deseti hrách od Xbox Game Studios, změny v rámci Game Passu i čerstvá porce informací o chystané streamovací službě Project xCloud.

Mezi prezentovanými tituly se objeví Age of Empires IVWasteland 3, Microsoft Flight Simulator, akční RPG Minecraft Dungeons, Sea of Thieves nebo Star Wars Jedi: Fallen Order, který vychází v pátek. Hlavní stream můžete sledovat dnes od 21:00.

Line-up na místě hratelných titulů nabízí přes 24 her, které se z velké části kryjí s tím, co si fanoušci mohli zahrát na letošní E3. Pokud se tedy náhodou budete tento víkend vyskytovat v Londýně, můžete si vyzkoušet třeba týmovou mlátičku Bleeding Edge od Ninja Theory, pokračování Battletoads od Rare nebo hopsačku Levelhead, kde si můžete vytvářet vlastní úrovně a sdílet je s ostatními.

zdroj: Archiv

V nabídce ale bude také bláznivé bruslení Roller Champions od Ubisoftu, rozkošní skejtující ptáčci SkateBird nebo neméně roztomilá akční adventura s lištičkou Tunic. Účastníci X019 si budou moct zahrát i dlouho odkládaný Wasteland 3, který by měl vyjít na jaře příštího roku.

zdroj: Archiv

První z vydaných trailerů se objevil už předevčírem. Jde o zajímavě vypadající bojový simulátor sokola The Falconeer, o kterém se už před Gamescomem rozepsal ve svém článku Patrik. Ty největší pecky si Microsoft ale samozřejmě schovává přímo na čtvrteční Inside Xbox, který budete moct sledovat na YouTube, Mixeru, Twitchi a dalších videoplatformách.

Nejnovější články