zavřít

Nehybný trailer na Battlefield 3: End Game

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Úspěšný Battlefield 3 se dočkal celé série updatů a velkých DLCček a tento měsíc se...

Úspěšný Battlefield 3 se dočkal celé série updatů a velkých DLCček a tento měsíc se dočká toho posledního, trefně pojmenovaného End Game. Detaily End Game se rozebíraly už dříve, stejně jako jste mohli některé novoty vidět v pohybu na záběrech v minulém traileru. Tentokrát DICE vydali trailer, kde se toho moc nehýbe. Jen voda a kamera. Vojáci a vůbec celá akce je pozastavená a tak, podobně jako u traileru na Cyberpunk 2077, koukáme vlastně jen na hezké obrázky.

Uvidíte motorky na silnici, motorky na skokáncích, ve vzduchu, helikoptéry, stíhačky, střílení, vozidla, akci... Nic z toho se nepohne, ale vypadá to hezky i tak. Na konci vás čeká ještě finální průlet všemi novými mapami a pak klasické opáčko, co všechno bude v End Game nového. End Game je tak asi poslední velkou událostí kolem Battlefieldu 3. Za nedlouho bychom se už měli dočkat představení čtyřky, kterou už dříve EA oznámila.

Tagy: Battlefield (série) online akční multiplayer dlc FPS first person válečná

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.