zavřít

LongPlay – ukazujeme pokročilejší části Death Stranding

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včerejší technické problémy nám zabránily vysílat třetí díl našeho LongPlaye, čímž se ale mistři v doručování, jako jsme my, nenechají rozhodit. My vám ten stream přivezeme! Ve dvou předchozích dílech našeho LongPlaye jsme Death Stranding hráli od začátku, abychom se vyhnuli spoilerům. Tentokrát už se podíváme do části, kde Sam Porter Bridges dostává zbraně spolu s o poznání těžšími zadáními dodávek. Čeká nás výprava do zasněžených oblastí i příliš blízká setkání s Vyvrženými věcmi i teroristy usilujícími o naše krky.

Ani tahle nebezpečí nás spolu s nespolupracujícími mikrofony na naší cestě Spojenými městy americkými nemohou zastavit. Jejich obyvatelé stále potřebují své dodávky moderních procesorů, šrotu nebo čerstvé pizzy. Kurýr si obsah zásilek nevybírá, zásilky a poslání si vybírají jeho.

Pokud z lehkých spoilerů (příběhovým se budeme vyhýbat) v Death Stranding nemáte strach, připojte se k nám během živého vysílání na našem YouTube kanále. V opačném případě bez obav zhlédněte první dva díly. Naše balíčky obtěžkaná výprava startuje (tentokrát doopravdy) v 16:00. 

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.