LongPlay – ukazujeme pokročilejší části Death Stranding
zdroj: Archiv
Video

LongPlay – ukazujeme pokročilejší části Death Stranding

12. 11. 2019 15:30 | autor: Redakce Games.cz |

Včerejší technické problémy nám zabránily vysílat třetí díl našeho LongPlaye, čímž se ale mistři v doručování, jako jsme my, nenechají rozhodit. My vám ten stream přivezeme! Ve dvou předchozích dílech našeho LongPlaye jsme Death Stranding hráli od začátku, abychom se vyhnuli spoilerům. Tentokrát už se podíváme do části, kde Sam Porter Bridges dostává zbraně spolu s o poznání těžšími zadáními dodávek. Čeká nás výprava do zasněžených oblastí i příliš blízká setkání s Vyvrženými věcmi i teroristy usilujícími o naše krky.

Ani tahle nebezpečí nás spolu s nespolupracujícími mikrofony na naší cestě Spojenými městy americkými nemohou zastavit. Jejich obyvatelé stále potřebují své dodávky moderních procesorů, šrotu nebo čerstvé pizzy. Kurýr si obsah zásilek nevybírá, zásilky a poslání si vybírají jeho.

Pokud z lehkých spoilerů (příběhovým se budeme vyhýbat) v Death Stranding nemáte strach, připojte se k nám během živého vysílání na našem YouTube kanále. V opačném případě bez obav zhlédněte první dva díly. Naše balíčky obtěžkaná výprava startuje (tentokrát doopravdy) v 16:00. 

zdroj: Archiv

Nejnovější články