zavřít

LongPlay – Death Stranding #2: Tohle má být nuda?

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šárka sice na začátku prvního dílu LongPlaye Death Stranding varovala diváky před pomalým rozjezdem a případnou nudou, na závěr prvního dílu si ale Vašek samým vypětím málem začal kousat nehty. Náš poslíček Sam Porter Bridges totiž zažil až nepříjemně blízké setkání s Vyplavenými věcmi, nakonec ale i společně s Propojeným plodem zvládl dorazit do bezpečí. Copak nám asi Spojená města americká vyplaví tentokrát?

Jelikož jsme poctiví a respektujeme Kodžimův dopis, který recenzenty prosí o respekt vůči těm, kteří Death Stranding ještě neměli šanci dohrát moc daleko, budeme v této pouti prozatím pokračovat v lineárním sledu. Už v pondělí vám ale ukážeme i pozdější části, kde už je Sam jak více mluvný, tak i ozbrojený.

Ze zastávky Údolí pod spalovnou vyjíždí náš dodavatel ve 14:00, stejně jako včera. Jeho pouť můžete sledovat živě na našem YouTube kanále.

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.