zavřít

LongPlay – hrajeme Kodžimovo Death Stranding

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejnovější hra Hidea Kodžimy sice vychází teprve zítra, s jejím příchodem na Nový Zéland ale padlo embargo i pro zbytek světa. Dnes se proto můžeme videoformou vydat do roztříštěné postapokalyptické Ameriky, kterou Norman Reedus v roli Sama musí zase hezky pospojovat. Hrát budeme poctivě od začátku – v dalších dílech LongPlaye se ale podíváme i do pozdějších fází hry.

Jelikož zatím nemáte šanci se do světa Death Stranding podívat na vlastní pěst, chceme se na úvod vyhnout větším spoilerům. Úvodní přibližně dvouhodinovka je filmovější a její velkou část už jste rozkouskovanou mohli vidět v trailerech, na nějaké to toulaní bezútěšnou krajinou ale dnes taky dojde, na to vezměte jed.

Takže balíčky do ručky, krabice na záda, naše dovážka dorazí plus mínus ve 14:00 na náš YouTube kanál.

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.