zavřít

Sledujte Fight Club #451 o Death Stranding, Red Dead Redemption 2 na PC a BlizzConu

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy máme takhle při středě problém dát dohromady pár zajímavých témat, kterým bychom v podcastu mohli dát prostor. Tento týden ale nebyl ten případ – naši pozornost si vysloužil nejen nejnovější počin Hidea Kodžimy, o kterém konečně můžeme mluvit, ale také vydání Red Dead Redemption 2 na PC a s ním spojené problémy i grafické orgie. A k tomu ještě víkendový BlizzCon.

V naší redakci se objevila kopie Red Dead Redemption 2, kterou už Jirka intenzivně testuje ze všech možných úhlů a grafických karet. Budete pro nejhezčí vzhled koňských varlat potřebovat GeForce 2080 Ti, nebo vám postačí něco slabšího? Uvidíme.

Do toho nám Blizzard oznámil Diablo 4, Overwatch 2 a taky datadisk pro World of Warcraft s názvem Shadowlands. A Kodžimovo Death Stranding ještě pořád není venku, jeho recenze už ovšem ano. Šárka ho dohrála a jistě vám ráda odpoví na všechny dotazy, které spolu s těmi ostatními můžete posílat buď do chatu během živého vysílání na našem YouTube kanále, nebo na náš redakční mail podcast@games.cz.

Startujeme tradičně v 16:00.

Tagy: podcast

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.