Kodžimův Death Stranding příští rok dorazí na PC
zdroj: Archiv
Novinky

Kodžimův Death Stranding příští rok dorazí na PC

29. 10. 2019 9:34 | autor: Šárka Tmějová |

Šuškalo se o tom delší dobu, protože se akční simulátor poslíčka nehonosil nálepkou „pouze na PlayStation.“ Death Stranding na něm vyjde příští týden, na počítače se potom dostane během příštího roku. Magnum opus Hidea Kodžimy se hemží jeho oblíbenými herci a režiséry, v hlavních rolích se objevuje Norman Reedus, Mads Mikkelsen nebo tělo Guillerma del Tora.

Po Přílivu smrti v něm musíte znovu propojit severoamerický kontinent a zachránit prezidentku, kterou unesla tajemná teroristická organizace. V bezpečném doručování balíčků vám bude pomáhat také miminko v oranžovém vaku a jestli vám to nedává smysl, podívejte se na trailery, po nichž vám to sice nebude o moc jasnější, ale během hraní vše pochopíte. Snad.

zdroj: Archiv

Většina videí a screenshotů je dostupná ve 4K z verze na PlayStation 4 Pro, takže můžete sami zhodnotit, jestli se vám graficky pozdává, nebo budete chtít počkat na patrně ještě vyleštěnější PC verzi. Na PS4 Death Stranding vychází 8. listopadu, na PC pak má vyjít začátkem léta příštího roku. Na případné odlišnosti mezi verzemi zatím ještě nepřišla řeč.

Nejnovější články