zavřít

Nový trailer pro Death Stranding představuje Heartmana, který umírá 60x denně

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

O postavě představované Nicolasem Winding Refnem hlavní tvůrce Death Stranding Hideo Kodžima promluvil před týdnem na Comic Conu, promítané video ale na internet Sony nahrálo až teď. Heartmanovo srdce ho zradí každých 21 minut, tři minuty má pak na nelehký úkol nalézt v záhrobí svou rodinu, než ho zabudovaný defibrilátor zas přivede k životu.

V dvouapůlminutovém traileru tak Heartman Samovi vysvětluje, že si za léta zkratkovitého cyklu shromáždil spoustu své oblíbené hudby a filmů, které ho zvládnou umělecky uspokojit za méně než dvacet minut. Na druhou stranu je prý obtížné si užívat nějakých milostných radovánek, když tušíte, že v jejich průběhu opět umřete. A co teprve pro toho druhého.

Těch pozemských 21 minut ale bere spíš jako nutné zlo, které musí nějak přetrpět, respektive si ho zkrátit četbou nebo poslechem. Právě tříminutové posmrtné segmenty jsou pro něj klíčové a bere je jako pátrání po gró Death Stranding, podivného jevu, který narušuje časovou i prostorovou kontinuitu světa.

Heartmana v mysteriózním titulu představuje Nicolas Winding Refn, dánský režisér filmů jako Drive nebo Jen Bůh odpouští. Díky svému původu a kontaktům mohl Kodžimovi dohodit dalšího Dána, Madse Mikkelsena, s nímž režisérsky různě spolupracuje přes dvacet let.

Nejen tajemství Heartmana, ale i dalších neméně zajímavých a patřičně bizarních postav budete moct v Death Stranding odhalit 8. listopadu letošního roku exkluzivně na PlayStation 4.

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: PlayStation YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.