zavřít

LongPlay – Red Dead Redemption 2: Poslední horsemageddon

Windows PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všechno krásné musí jednou skončit a v nejlepším se má přestat. Westernový chaos v podání Jirky, který neumí hrát hry, a Šárky, která neumí navigovat, míří do skvostného finále. V minulých dílech jste mohli sledovat jejich marné pokusy uloupit koňský povoz a zůstat naživu, triumfální jízdu na oslíkovi nebo svrhávání nevinných civilistů z útesu. Jejich divoké kartičky ale pořád ještě skrývají slibnou plejádu podivných úkolů, které na Divokém západě mají napáchat paseku.

zdroj: vlastní

Bude dnes Jirka svazovat medvěda, nebo se vydá na ryby? Okusí koupel v horkých pramenech, či zkusí zvracet během skákání z útesu? Sami nevíme, co závěrečný díl Koněspřežného horsemageddonu v Red Dead Redemption 2 přinese, ale jistě to bude stejně neočekávané jako v předchozích dvou dílech.

Startujeme v 15:00 v živých streamech na YouTube, Twitchi a Mixeru, kde s námi můžete komunikovat prostřednictvím příslušných chatů. Záznam pak jako obvykle naleznete buď tady, nebo na našem YouTube kanále.

zdroj: vlastní

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.