zavřít

Od 15 hodin sledujte LongPlay Red Dead Redemption 2: Koněspřežný horsemageddon

Windows PlayStation 4 Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V Red Dead Redemption 2 se dá dělat spousta věcí: prožívat osudy gangu Van der Linde, plnit vedlejší úkoly a prozkoumávat krásný svět téměř zkroceného západu, kochat se východy slunce, užívat si ticha při rybaření i bukoliku travnatých kopečků, vršit mrtvoly do pyramid, dát nažrat aligátorům, přejet patnáct pocestných koňským spřežením, donutit medvěda tancovat... Počkat počkat, o co tady jde?

Red Dead Redemption 2, to je takové vesnické GTA V, kde buďto můžete respektovat místní pravidla, anebo je můžete bořit. V novém LongPlayi je cíl jasný: vylosovat si některý z podivných úkolů, snažit se ho splnit, a pokud možno u toho neumřít. Tohoto velmi ušlechtilého úkolu se zhostí Jiří, věčný amatér ve střelbě revolverem, a Šárka, westernový navigátor s šestým smyslem. Jak daleko se ve svých záměrech dostanou, rozhodnete i vy na chatu dobrými radami a trefně mířenými poznámkami.

Tak v 15:00 na viděnou live na Mixeru nebo Twitchi. Chaosu zdar!

Tagy: podcast longplay akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.