zdroj: Vlastní

LongPlay Mafia II: Definitive Edition #1: Staří známí

20. 5. 2020 17:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Mafia II vyšla v roce 2010 i 2020, a je to právě její aktuální verze, respektive remaster známý jako Mafia II: Definitive Edition, do čeho se dnes vrhneme. Důležitost Mafie pro českou herní scénu snad netřeba připomínat a přišlo nám škoda ji „odbýt“ jen obyčejným GamesPlayem. Proto si k čerstvě vydané přeleštěné dvojce sedneme a nezvedneme se, dokud ji celou nedohrajeme!

Dohrávat ji samozřejmě nebudeme na jeden zátah, ale napříč několika díly LongPlayů. Hrát budeme PC verzi na Steamu, k počítači usedne Patrik a parťáka mu bude dělat Adam. Oba původní dvojku hráli a oba si ji teď společně s vámi rádi připomenou. Je to sice už deset let, ale zase o tolik nezestárla, remaster ji trochu vylepšil, a tak pořád vypadá (a hraje se) velice slušně.

Všechny díly LongPlaye budeme vysílat živě, proto budeme jedině rádi, když se do našeho hraní Mafia II: Definitive Edition zapojíte i vy. Můžete si společně s námi na dvojku zavzpomínat, psát nám do chatu (na YouTube, Twitchi či Mixeru) tipy a triky nebo se prostě jen tak přijít pobavit o Mafii i o hrách obecně. A to třeba i na náš Discord.

Nejnovější články