Vyšly definitivní edice druhé a třetí Mafie
zdroj: Vlastní foto autora

Vyšly definitivní edice druhé a třetí Mafie

19. 5. 2020 18:00 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Ano, my víme, že vás stejně jako nás nejvíc ze všeho zajímá krásně vypadající remake prvního dílu Mafie, ale věnujte na chvilku pozornost i dalším dvěma dílům, respektive jejich vylepšeným verzím. Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, a zatímco jednička vyjde až v létě, dvojku a trojku si můžete dát třeba hned teď.

Mafia II: Definitive Edition, jejíž recenzi od Honzy Slavíka si můžete rovnou přečíst, a Mafia III: Definitive Edition střelbou z nelegálních automatických zbraní ohlašují svoje vydání na počítače i současnou generaci konzolí.

V případě trojky nemůžeme hovořit o žádném remaku ani remasteru, protože jde zkrátka o původní hru s přidanými DLC a bonusovými balíčky. Zato u dvojky už si všimnete znatelného grafického posunu – opět vás odkážu buď na Honzovu recenzi, nebo si počkejte na speciální hardwarový článek našeho redakčního experta Jirky Sváka.

zdroj: 2k Games

Obě hry si můžete koupit buď samostatně za 30 eur, nebo v rámci trilogie i s remakem jedničky za 60. A co je sympatické: pokud už vlastníte původní verzi dvojky či trojky, dnes vydaný remaster dostanete zdarma. A to se vyplatí, i kdyby vám to jen mělo trošku zlepšit nasvícení Vitova ledově chladného kukuče.

Mimochodem, vypadá to, že teď těsně po oznámení vládne chaos. Podle našich pokusů se zdá, že definitivní edici druhého dílu si můžete samostatně koupit zatím jen v obchodě Microsoftu na Xbox One. Třetí díl se zase vyhřívá na Steamu a dlouho nešel koupit, ovšem tato možnost se v posledních pěti minutách zpřístupnila. V Epicu si pro změnu za 40 eur můžete v pohodě předobjednat remake jedničky, ale dvojka a trojka se tam koupit nedají. Podle vydavatele dorazí později.

A abychom to celé završili, tak je možné se skrz hledání v Googlu prokliknout na obchod PlayStationu, kde si remaster dvojky údajně můžete koupit za 50 australských dolarů, jenže stránka ve skutečnosti neexistuje, protože byla stažena kvůli předčasnému leaku.

zdroj: 2k Games

Budeme vás průběžně informovat o tom, jak se situace s remastery vyvíjí a to si pište, že tenhle dost nešťastný launch pořádně probereme v zítřejším Fight Clubu.

Nejnovější články