zavřít

GamesPlay – hrajeme strategii Space Hulk: Tactics

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Stolní hře Space Hulk táhne na krásných 30 let. Za svůj život se dočkala několika verzí a ještě většího počtu videoherních adaptací s kolísavou kvalitou. Za nejnovější snahou o zdigitalizování legendární deskovky Games Workshopu stojí studio Cyanide, které má na triku vedle Styxe a Call of Cthulhu i Blood Bowl. Jak se jim to povedlo, si ukážeme v dnešním GamesPlayi.

Space Hulk: Tactics je poměrně věrnou adaptací své deskové předlohy. Na gigantickém vraku několika vesmírných lodí dochází k nemilosrdným soubojům mezi Terminátory z řad Vesmírných mariňáků a parazitickými Genestealery, kteří si z titulního Space Hulka udělali nový domov. Videohra se ale nebojí v lecčems inovovat, vždy naštěstí směrem k zábavě. Víc už ve videu, během kterého můžete klást dotazy do chatu.

Tagy: sci-fi RPG taktická

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.