zavřít

GamesPlay – hrajeme Sekiro: Shadows Die Twice

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Březen byl (a stále je) velmi plodný na kvalitní hry, ale většina z nich je přeci jen jednodušší než opravdu výborné Sekiro: Shadows Die Twice. Mistři řemesla z FromSoftware nám naservírovali další nekompromisní akční RPG, které však rozhodně není jen dalšími Soulsy, jak si ukážeme v GamesPlayi.

Už jistě víte, že se Sekiro: Shadows Die Twice povedlo. Od nás si odneslo nejvyšší možné hodnocení, Metacritic se na různých platformách pohybuje od 89 do 92 procent. Ale pokud vám ani to nestačí a potřebujete náš obrazový důkaz, Honza Olejník vás jistě přesvědčí, že s tímhle titulem má smysl se potrápit.

Jako obvykle s námi můžete komunikovat v chatu na YouTube.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG gamesplay mytologie

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.