zavřít

Sekiro: Shadows Die Twice odvypráví příběh hlavní postavy skrz hratelné flashbacky

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Novináři z Game Informeru pokračují v odhalování exkluzivního materiálu, který pořídili přímo v kancelářích From Software. Už jsme se díky nim dozvěděli, že v Sekiro: Shadows Die Twice bude klasický systém zkušeností, o které po smrti nepřijdete, což je opak toho, jak to fungovalo v Dark Souls. Nyní ukázali záběry z nové lokace a lehce pohovořili o soubojích.

Záběry sledují oblast, která je zcela vytržená z hlavní mapy hry. Jde totiž o události odehrávající se tři roky v minulosti, ze kterých se postupně dozvíte o příběhovém pozadí hlavního hrdiny Sekira a jeho vztahu s „Mladým pánem“, kterého se zavázal chránit.

Novináři Dan Tack a Suriel Vazquez vyzdvihují souboje z hlediska plynulého zapojení mnoha různých nepřátel. Zatímco bojovali s minibossem, byli ostřelováni lučištníky. Líbí se jim i způsob doplňování života právě zabíjením minibossů. V ukázce je hojně používán vertikální pohyb pomocí háku, zároveň nemusíte mít strach z vody, protože Sekiro umí plavat.

Je to jen malé sousto, ale říká nám, že se stále máme na co těšit. Sekiro: Shadows Die Twice vyjde 22. března.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG mytologie E3 2018

Zdroje: Game Informer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.