zavřít

Sekiro: Shadows Die Twice na mnoha záběrech předvádí dynamický pohyb a brutální souboje

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ještě dva týdny nás dělí od nejnovějšího počinu studia From Software. Hráči hledající nelehkou výzvu mají Sekiro: Shadows Die Twice jistě v hledáčku, i když je potřeba brát na vědomí, že tohle není další Dark Souls ani Bloodborne. Sekiro nabízí mnohem víc stealthu a „parkouru“ a nakonec možná nebude až tak hardcore. Posuďte sami z mnoha nových záběrů.

Ne, že by různí novináři pozvaní k několikahodinové ukázce šli pro smrt daleko. Ale nemohu se zbavit pocitu, že ve výsledku různými oblastmi proplouvají bez větších potíží. Možná jim hra přešla rychle do krve a možná je to pouhý klam z kontextu vytržených videí nepřesahujících dvacet minut.

Důraz na používání háku na laně a poskakování po stromech a střechách budov je dobře patrný, stejně jako plížení se mimo zraky nepřátel a jejich následná fatální likvidace vražením ostří mezi lopatky.

K vidění je spousta méně či více nechutných protivníků (včetně přerostlé slepice), různá prostředí, dialogy s těmi, kteří vás nechtějí na první dobrou zabít a další obsah, který vás potenciálně připraví o překvapení. Proto dobře zvažte zhlédnutí následujících videí, ale určitě zavítejte do galerie, kde je řada nových obrázků.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG mytologie E3 2018

Zdroje: PC Gamer,GameSpot,4Gamer,AllGamesDelta,Inside PlayStation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.