zavřít

Jste připraveni na Sekiro: Shadows Die Twice? Launch trailer vás zaručeně navnadí

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Minulý týden si vybraní novináři na vlastní pěst vyzkoušeli několik hodin z očekávaného akčního RPG od From Software a někteří se rovnou pochlubili i záběry z hraní, ze kterých hořím ještě větší nedočkavostí. Nicméně jsem netušil, že má nemalá očekávání podpoří ještě brzký launch trailer, který zachycuje Sekiro: Shadows Die Twice z nejrůznějších úhlů. A ze všech vypadá skvěle.

Video má v sobě zkrátka všechno. Vyprávění, epický duel, vzkříšení, výbuchy, střelbu, skákání po střechách, likvidování přerostlých oblud, spoustu násilí… Neumím si vůbec představit, že by se tenhle kousek mistrům z From Software nepovedl. Nechci si něco takového představovat.

Vykonání pomsty povede skrz mnoho pádů, ale pokud se po každém zvednete a nevzdáte se svého cíle, jistě se jednoho dne dočkáte. Do středověkého Japonska v Sekiro: Shadows Die Twice se podíváte už v pátek 22. března na PC, PlayStationu 4, nebo Xboxu One.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG mytologie E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.