zavřít

GamesPlay – hrajeme No Man’s Sky: Beyond s panem Dortem

PlayStation 4 Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pan Dort je u nás ve studiu veleváženým hostem a po Dark Souls se tentokrát vrhl na záležitost neméně fascinující – No Man’s Sky. Z rozporuplně přijímaného projektu, kvůli kterému se jeho hlavní tvůrce Sean Murray na několik měsíců stáhl z internetu, se postupem času vyvinul velmi příjemný simulátor vesmírného průzkumu, do kterého v dosud největším updatu Beyond přibyl i tolik žádaný multiplayer.

Mimo rozšíření možností hry více hráčů se změnilo i stavění základen, NPC a spousta dalších prvků, které si dnes s panem Dortem předvedeme. Už teď ale můžeme říct, že No Man’s Sky při oslavě svých třetích narozenin studiu rozhodně nedělá žádnou ostudu a jeho cesta ani zdaleka není u konce.

Laďte náš GamesPlay o updatu Beyond dnes od 16:00 na YouTube.

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.