No Man's Sky
Věková dostupnost

No Man's Sky

Články

No Man’s Sky má nový způsob dopravy – mechy

Hello Games ani v roce 2020, tedy tři a půl roku od vydání No Man's Sky, nepolevují s dalšími a dalšími updaty, které jejich vesmírný opus posouvají stále dál. Zkraje letošního roku představili živoucí (biologické) vesmírné lodě, teď k nim přidávají velmi užitečné mechy.

GamesPlay – hrajeme No Man’s Sky: Beyond s panem Dortem

Pan Dort je u nás ve studiu veleváženým hostem a po Dark Souls se tentokrát vrhl na záležitost neméně fascinující – No Man’s Sky. Z rozporuplně přijímaného projektu, kvůli kterému se jeho hlavní tvůrce Sean Murray na několik měsíců stáhl z internetu, se postupem času vyvinul velmi příjemný simulátor vesmírného průzkumu, do kterého v dosud největším updatu Beyond přibyl i tolik žádaný multiplayer.

Update Beyond pro No Man‘s Sky rozšiřuje online složku a přidá podporu VR

No Man‘s Sky se proslavilo hra s neslavným startem, z nějž se ovšem díky neúnavné snaze vývojářů dokázala vyhrabat a proměnit ve velmi povedený titul. Nejnovější update s názvem Beyond má být tím dosud největším, přinese dlouho očekávaný plnohodnotný multiplayer a stovky dalších větších i menších změn. Třeba řiditelná zvířátka.

Vulkan pro No Man‘s Sky potěší hlavně majitele grafických karet AMD

Zatímco hráči netrpělivě vyčkávají další z řady zásadních rozšíření pro No Man‘s Sky s názvem Beyond a příchod hry do VR, studio Hello Games jim krátce před Velikonocemi nadělilo první experimentální patch Vulkan pro stávající verzi hry. Toto nové grafické rozhraní bude hlavním motorem Beyond a VR verze hry a cílí tak především na optimalizaci enginu. Instalace v této fázi je až do vydání rozšíření samozřejmě nepovinná a určená zejména zvědavcům a testerům. Pojďme se tedy společně podívat, co má tato experimentální aktualizace konkrétně pod kapotou.

Na PSVR si letos vyzkoušíte Iron Manův oblek a prožijete muka ve Five Nights at Freddy‘s

Značnou část včerejšího State of Play pro sebe urvaly hry pro virtuální realitu na PlayStationu 4. Sony se pochlubila mnoha novinkami, z nichž čtyřem se věnovala samostatně a zbytek se vlezl do jednoho minutového videa. Pokud vlastníte headset PSVR, rozhodně se máte na co těšit.

No Man’s Sky: Beyond konečně rozšíří multiplayerové možnosti

Vesmírný sandboxový survival No Man’s Sky měl sice velmi krušné začátky, za tři roky od původního vydání se z něj ale stala úplně jiná hra. Na léto Hello Games chystají další obří update s názvem Beyond, který by měl rozšířit možnosti multiplayeru a přidat nějaké sociální funkce.

Bleskovky

  • 11. 6. 12:50 - No Man’s Sky, Battletech a další. V červnu máte hodně důvodů zaplatit si Xbox Game Pass

  • 8. 4. 13:00 - Půvabná adventura The Last Campfire od tvůrců No Man's Sky předvádí pětiminutovku z hraní.

  • 27. 11. 2019 - Se zítřejším updatem pro No Man's Sky si budete moct vylepšovat svou vesmírnou loď.

  • 11. 7. 2019 - Průměrný hráč No Man's Sky v ní odehrál 45 hodin.

  • 15. 8. 2018 - Vyšel nový patch (v1.56) pro PS4 verzi hry No Man's Sky.

  • 8. 8. 2018 - Vyšel nový update (v1.54) pro hru No Man's Sky.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
17. srpna 2016
Recenze