zavřít

Sean Murray se dojal nad fan filmem o No Man’s Sky

PlayStation 4 Windows Xbox One Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Greg Miller z Kinda Funny a youtuber / wrestler z WWE Xavier Woods se spojili s Mattem Silvermanem z The Daily Dot a pro kanál Free Dad Videos, jehož hlavní hvězdou je Silvermanova dcera Amelia, natočili desetiminutový fanouškovský film o No Man’s Sky. Traileru na něj si všiml i Sean Murray z Hello Games, přirozeně je dojatý. Vždyť jde o jeho dítě! Herní dítě. Ne lidské dítě.

„Nomads Souls je to nejvíc neuvěřitelně nejroztomilejší fanouškovské video. Přesně kvůli těmhle chvílím se vyplatí dělat hry,“ nešetří Murray na svém Twitteru sentimentem. Pokud vás zajímá No Man’s Sky anebo herecký talent pětiletých dětí, můžete s filmečkem strávit svých deset minut.

Greg Miller se k tomu na Twitteru taktéž vyjádřil: „Když se vás a Xaviera Woodse pětiletá holčička zeptá, jestli budete jejími kopiloty ve fan filmu o No Man’s Sky, nemůžete říct ne.“

 

I mimo komunitu nezávislé filmové produkce a YouTuberů se ale No Man’s Sky daří. V listopadu vyšel velký update Vision s novými druhy biomů a živočichů, poslední patch pak v prosinci opravil značné množství chyb. Dva a půl roku po nechvalně slavném vydání se na vylepšování hry stále pracuje.

Hello Games také na konci roku oznámili menší hříčku The Last Campfire, kterou Sean Murray označil za „děťátko nedávno příchozího Stevena Burgesse a Chrise Symondse.“ Malá postavička s kapucí prozkoumává procedurálně generovaný, útulný svět. Něco jako Journey. Plánují ji vydat během letošního roku na PC, konzolové verze zatím nejsou oznámené.

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroje: Twitter,YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.