zavřít

Unikly informace o novém updatu Visions pro No Man’s Sky

PlayStation 4 Windows Xbox One Xbox One X

AKTUALIZOVÁNO - Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Není to tak dávno, kdy se sandboxový survival No Man’s Sky dočkal updatu The Abyss, který se zaměřil na vylepšení podvodních světů, a už se na vytrvalé hráče žene další. Nebylo oznámeno datum jeho vydání, oficiálně vlastně nebylo oznámeno vůbec nic, protože tvůrcům z HelloGames uniklo připravené video. To je plné zajímavých informací.

AKTUALIZOVÁNO: Update Visions už oficiálně vyšel.

PŮVODNÍ ZPRÁVA: Jak už název napovídá, update se zaměří na vizuální stránku hry mimo mořská dna. Povrchy planet budou zase o něco pestřejší díky novým biomům, občas za kopci zahlédnete krásnou duhu, případně sami rozzáříte nebe díky ohňostroji.

Visions ale není pouze o vzhledu. Dočkáte se úplně nových, poměrně děsivých živočichů, posbíráte vzácné artefakty jako trofeje z jednotlivých planet, prohledáte trosky havarovaných lodí a stanic, nebo třeba vykopete pozůstatky prastarých bytostí.

Další update zkrátka na ničem nešetří. Je tedy otázka, kdy se ho vůbec dočkáme, když oficiální vyjádření studia zatím chybí. Nicméně díky úniku se o něm dozvídá každý a určitě tedy nebude dlouho trvat, než se ozvou sami vývojáři.

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.