zavřít

Update Beyond pro No Man‘s Sky rozšiřuje online složku a přidá podporu VR

PlayStation 4 Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

No Man‘s Sky se proslavilo hra s neslavným startem, z nějž se ovšem díky neúnavné snaze vývojářů dokázala vyhrabat a proměnit ve velmi povedený titul. Nejnovější update s názvem Beyond má být tím dosud největším, přinese dlouho očekávaný plnohodnotný multiplayer a stovky dalších větších i menších změn. Třeba řiditelná zvířátka.

Nějaké náznaky multiplayeru byly už v minulém velkém updatu Next, Beyond by ho ale měl povýšit na pořádné sociální hraní, kde se můžete setkávat s přáteli i s naprostými cizinci. „Multiplayer je něco, co jsme představili v NEXT a zjistili jsme, že lidé, kteří hrají s ostatními, stráví u hry skoro dvojnásobné množství času – proto jsme se rozhodli ho ještě rozšířit. Bude to pro naši hru radikální změna, takže pro vás máme krátké video s ochutnávkou,“ píše šéf Hello Games Sean Murray na svém Twitteru.

Vaši lodičku i avatara teď budete moct ostatním ukázat ve sdíleném prostoru jménem Nexus. Ostatní budete moct pozvat na návštěvu i na vaši základnu nebo s nimi ve skupině plnit mise.

Kromě spousty prvků pro hru více hráčů v Beyond přibude také podpora headsetů pro virtuální realitu v rámci Steam VR a PlayStation VR. Miliony hráčů je prý už vlastní a šlo o jednu z nejžádanějších funkcí.

Murray zároveň slíbil, že se na téma novinek a změn brzy více rozpovídá – vzhledem k tomu, že bezplatný update Beyond do No Man‘s Sky dorazí už 14. srpna, mělo by k tomu dojít každým dnem.

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.