zavřít

No Man’s Sky: Beyond konečně rozšíří multiplayerové možnosti

PlayStation 4 Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Vesmírný sandboxový survival No Man’s Sky měl sice velmi krušné začátky, za tři roky od původního vydání se z něj ale stala úplně jiná hra. Na léto Hello Games chystají další obří update s názvem Beyond, který by měl rozšířit možnosti multiplayeru a přidat nějaké sociální funkce.

„No Man’s Sky Online přináší zbrusu nový sociální a multiplayerový zážitek, který umožní hráčům všude na světě se setkat a hrát společně. I přesto, že hráče svede dohromady specifickým způsobem, nepovažujeme No Man’s Sky za MMO. Žádné předplatné, žádné mikrotransakce, zdarma pro všechny hráče,“ píše se v dnešním oznámení.

Nic moc konkrétního se v něm už ovšem nepíše, což po zklamání pramenícím ze slibů, které nikdy nikdo nikomu nedal, částečně dává smysl. Zatím se tedy můžete podívat na krátké video, byť zrovna slibované multiplayerové a sociální prvky nijak nedemonstruje. Místo toho akcentuje vesmírnou lodičku.

Update No Man’s Sky: Beyond kromě rozšířeného online módu obsáhne ještě dva další obsahové celky, které původně měly dorazit samostatně a neví se, co v nich bude. Všechny dohromady každopádně dorazí letos v létě.

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.