No Man’s Sky ušlo velký kus cesty, nový milník chystá už za dva týdny
zdroj: tisková zpráva

No Man’s Sky ušlo velký kus cesty, nový milník chystá už za dva týdny

11. 7. 2018 14:31 | Video | autor: Adam Homola |

S každým dalším velkým updatem se No Man’s Sky blíží své původní vizi a ten nadcházející, lišácky pojmenovaný Next, to jen podtrhuje. Přidá do hry totiž plnohodnotný multiplayer, v němž budete moct hrát jak s kamarády v kooperaci, tak proti ostatním vesmírným průzkumníkům.

Update Next vyjde už 24. července, tedy ve stejný den, kdy se na trh dostane i No Man’s Sky na Xbox One. Tam hra vyjde samozřejmě se všemi dosud vydanými updaty a příslušnými technickými vychytávkami (4K, HDR), které by mohli majitelé Xbox One (X) očekávat.

Než se ale dozvíme, co všechno si pro nás tvůrci přichystali a jak přesně bude multiplayer vypadat, máme tu nové video. To má na svědomí vydavatel 505 Games, který se postará o distribuci hry na Xbox One. A jde o ideální rychlokurz pro všechny, kteří vývoj No Man’s Sky nesledovali, nebo ho po vydání původní hry sledovat přestali.

zdroj: Archiv

Tvůrci v něm dali dohromady jedenáct zásadních věcí, které do hry po jejím vydání v roce 2016 přibyly. Pokud jste tak nezkoumali obsah každého updatu, může vám pro začátek stačit přiložené video. Pokud by vás zajímalo víc, můžete se začíst do našich zpráv, nebo navštívit oficiální web hry.

No Man’s Sky od svého vydání ušla, stručně řečeno, obrovský kus cesty. Hra je natolik jiná, že dva roky staré recenze jsou dnes v podstatě nerelevantní a spíše než podle nich byste se měli řídit podle reakcí na Next, které za dva týdny zaplaví jisté části internetu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články