zavřít

GamesPlay – hrajeme minihry v Red Dead Redemption 2

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Divoký západ aktuální openworldové pecky nabízí opravdu spoustu obsahu na desítky a desítky hodin. Kromě hlavních a vedlejších misí se můžete svévolně vydat na lov divoké zvěře, rybařit, hrát různé stolní hry, hledat zločince, poklady, kostry dinosaurů a sami ani nevíme, co dalšího před námi rozsáhlý svět Red Dead Redemtpion 2 ukrývá. Spoustu z výše zmíněného se pokusíme pokrýt v dnešním GamesPlayi.

Kdo by to byl čekal, že se v Red Dead něčemu přiučíme. Pokud jste ještě nikdy nehráli poker, naučíte se ho v místním saloonu. Že vás minulo domino? Ukážeme si, že jde o docela fajn deskovku. To samé platí i o Blackjacku. Možná právě díky RDR2 zatoužíte po jejich vyzkoušení v reálu, ale doufáme, že Five Finger Fillet vás nezláká...

Pojďte si hrát s námi do chatu na YouTube.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.