zavřít

GamesPlay - hrajeme pokročilé mise v Red Dead Redemption 2

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Red Dead Redemption 2 jsme se už věnovali v recenzi, sérii obrázků i GamesPlayi. Pořád to ale nestačí, a tak si ukážeme víc. Dnes už budeme trošičku, nepatrně spoilovat a ukážeme si pokročilejší fáze hry. Do endgame bude mít dnešní video daleko, ale uvidíte už mnohem víc než minule.

Zatímco jsme si posledně ukázali téměř úplný začátek, dnes se podíváme na příběhové mise, které jsou nejen delší, ale také bohatší na postavy, akci, stealth i události obecně. Pokud nechcete vidět ani to, tak na dnešní video raději neklikejte, ale zásadních spoilerů se bát nemusíte.

Jestliže hru ještě nehrajete nebo jste třeba teprve na začátku a zajímalo by vás, co se děje v pozdějších fázích, neváhejte se zeptat v chatu na YouTube. Rádi vám odpovíme tak, jak jen budeme moci.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.