zavřít

GamesPlay – hrajeme kampaň Ghost Recon Breakpoint

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nástupce Wildlands je tady, v recenzi dostal od Davida šestku a my si dnes názorně předvedeme, proč Ghost Recon Breakpoint dostává u nás i ve světě taková hodnocení. A proč je zároveň tak dobrý. Podobně jako Wildlands má totiž Breakpoint spoustu světlých a zároveň temných stránek.

Davida se nám do studia bohužel dostat nepodařilo, tudíž se budete muset spokojit s Adamem a pouhou ukázkou kampaně – bez endgame obsahu a bez PvP. Kampaň je nicméně jen jednou součástí Breakpointu, může vám zabrat klidně vyšší desítky hodin a navíc ji můžete hrát celou buď sami, nebo v kooperaci s až třemi kamarády.

V případě jakýchkoliv dotazů na Ghost Recon Breakpoint neváhejte využít chat na YouTube, který je vám během živého přenosu od 15:00 k dispozici.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: online stealth akční multiplayer kooperace third person military Tom Clancy's

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.