Ubisoft spustil Uplay+ na měsíc zdarma, díky tomu si od zítřka zahrajete Ghost Recon Breakpoint
zdroj: Archiv

Ubisoft spustil Uplay+ na měsíc zdarma, díky tomu si od zítřka zahrajete Ghost Recon Breakpoint

4. 9. 2019 13:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pokud ještě nemáte dostatek her z konkurenčních předplatných a všemožných bundlů, zhruba stovka titulů od Ubisoftu je nyní k mání zdarma v rámci čerstvě spuštěné služby Uplay+. Až do 30. září si můžete zahrát cokoliv z katalogu včetně nadcházející „uzavřené“ bety Ghost Recon Breakpoint. Pak se vám automaticky strhne 15 eur za další měsíc, takže nezapomeňte v případě nespokojenosti své předplatné zrušit.

Beta Ghost Recon Breakpoint odstartuje zítra a skončí v neděli (poběží na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One). Dostat se do ní dá mnohými způsoby. Někomu postačí, když se zaregistruje na oficiálních stránkách a bude doufat, že se na něj usměje štěstí a Ubisoft ho vpustí do světa plného žoldáků.

Ti, kteří mají hru předobjednanou, mají svou účast v betě jistou. To platí i pro každého, kdo se účastnil předchozích testů a pro každého, kdo si aktivuje Uplay+. Jak padlo výše, služba je nyní zdarma, takže máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si chystanou střílečku a spoustu dalších her Ubisoftu, které vám dosud mohly unikat.

zdroj: Archiv

V betě Breakpointu zavítáte do čtyř oblastí ostrova Auroa, ve kterých si vyzkoušíte různé typy misí – dvě z hlavní příběhové kampaně, několik vedlejších, které vám představí ostrov a jeho obyvatele, a denně přibyde osm frakčních misí. Opravdovou výzvu mají nabídnout bitvy s drony, od těch malých přes střední až po velké.

Beta není zabalena do slibů o mlčenlivosti, takže se můžete těšit na YouTube a jemu podobné kanály, které zaplaví materiál od streamerů. A my se hře taky poprvé pořádně podíváme na zoubek. Ghost Recon Breakpoint vyjde 4. října na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Nejnovější články