zavřít

Ghost Recon Breakpoint dostane na PC funkce navíc

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kde jsou ty časy, kdy byl Ubisoft nejnenáviděnější herní firmou. Teď už několik let platí za toho hodnějšího policajta a na budování své reputace „myslíme v první řadě na hráče“ průběžně pracuje. Taktická akce Ghost Recon Breakpoint kupříkladu není žádná konzolovka. Tedy na konzolích samozřejmě vyjde, PC hráči si ovšem vysloužili vlastní trailer. Rebelové!

Co se skrývá pod plnou PC optimalizací, kterou trailer slibuje? Kromě toho, že si ovládání můžete přizpůsobit zcela dle svých potřeb (což je standard), se hráči na svých počítačích dočkají ultra grafických nastavení, což… je taky standard. Podpora 4K rozlišení s odemčenými maximálními snímky za sekundu už zas tak běžná není. Breakpoint si budete moct zahrát i v ultraširokém rozlišení a na více monitorech.

Využije také novou technologii generace Navi od AMD, Fidelity FX. Jedná se o algoritmus, který doostřuje neostré části obrazu bez toho, aby tvořil obrazové artefakty. Technologie přitom není exkluzivní pro AMD karty: Pokud je ve hře implementovaná, zvládnou ji využít i GeForce. Všechny tyhle vychytávky a jejich vliv na výkon vašeho hardware si budete moct otestovat v samostatném benchmarku.

Další pokrokovou volbou je spolupráce s technologickou firmou Tobii na ovladatelnosti pohybem očí. V Breakpointu půjde používat k hraní i v menu a samozřejmě nejde o příliš standardní vybavení, spíš o vstřícný krok Ubisoftu směrem k hráčům s handicapem. K ovládání očima a hlavou potřebujete speciální senzor nahrazující myš. Verzi 4C momentálně pořídíte za doporučenou cenu 169 eur (zhruba 4 500 korun).

Kromě toho nabídne Ghost Recon Breakpoint také podporu sociálních funkcí v podobě propojení s Discordem. Všech výše zmíněných vylepšení se dočkáte spolu se hrou 4. října, ta vyjde kromě PC i na Xboxu One a PlayStationu 4.

Tagy: stealth kooperace

Zdroje: Ubisoft blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.