zavřít

Ghost Recon Breakpoint je tady a zatím je s ním zábava

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud jste si pořídili jednu z lepších edic hry Ghost Recon Breakpoint nebo si předplácíte Uplay+ (nebo jste ho zapomněli zrušit po předchozím bezplatném měsíci), pak už od včerejška můžete pobíhat po ostrově Auroa a masakrovat Walkerovy přívržence, kteří tento ráj proměnili v peklo. Pokud ale čekáte na standardní edici, která vyjde v pátek, navnaďte se launch trailerem a prvními dojmy od Adama.

Na recenzi už pilně pracuje David Ryneš, ale do Breakpointu se pustil i Adam, který rozhodně není zklamaný: „Je a zároveň není to více téhož. Na solidní základy Wildlands nabalili vývojáři několik vrstev prvků Assassin’s Creed Odyssey a The Division 2 a ono to funguje.“ A co přesně podle Adama funguje?

„Větší důraz na RPG prvky funguje, nové třídy fungují, výrazně pestřejší nepřátelé dokáží hratelnost překvapivě oživit a survival prvky tu nejsou navíc. Na Ghost War (PvP) se teprve chystám, nicméně nemám kam spěchat. Příběhová kampaň mě zatím baví natolik, že nemám potřebu z ní hned běžet rozdávat rány ostatním hráčům. Ale i na to časem dojde.“

Adam má zatím za sebou nějakých 10 hodin, během kterých svou postavu dostal na 16. úroveň a vybavení na úroveň 51. A tím to pro něj rozhodně nekončí. Sami se můžete ke Ghostům přidat už teď s předplatným a speciálními edicemi nebo v pátek se základem.

Tagy: online stealth akční multiplayer kooperace third person military Tom Clancy's

Zdroje: vlastní,AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.