Ghost Recon Breakpoint je tady a zatím je s ním zábava
zdroj: Archiv

Ghost Recon Breakpoint je tady a zatím je s ním zábava

2. 10. 2019 11:45 | Video | autor: Patrik Hajda |

Pokud jste si pořídili jednu z lepších edic hry Ghost Recon Breakpoint nebo si předplácíte Uplay+ (nebo jste ho zapomněli zrušit po předchozím bezplatném měsíci), pak už od včerejška můžete pobíhat po ostrově Auroa a masakrovat Walkerovy přívržence, kteří tento ráj proměnili v peklo. Pokud ale čekáte na standardní edici, která vyjde v pátek, navnaďte se launch trailerem a prvními dojmy od Adama.

Na recenzi už pilně pracuje David Ryneš, ale do Breakpointu se pustil i Adam, který rozhodně není zklamaný: „Je a zároveň není to více téhož. Na solidní základy Wildlands nabalili vývojáři několik vrstev prvků Assassin’s Creed Odyssey a The Division 2 a ono to funguje.“ A co přesně podle Adama funguje?

„Větší důraz na RPG prvky funguje, nové třídy fungují, výrazně pestřejší nepřátelé dokáží hratelnost překvapivě oživit a survival prvky tu nejsou navíc. Na Ghost War (PvP) se teprve chystám, nicméně nemám kam spěchat. Příběhová kampaň mě zatím baví natolik, že nemám potřebu z ní hned běžet rozdávat rány ostatním hráčům. Ale i na to časem dojde.“

Adam má zatím za sebou nějakých 10 hodin, během kterých svou postavu dostal na 16. úroveň a vybavení na úroveň 51. A tím to pro něj rozhodně nekončí. Sami se můžete ke Ghostům přidat už teď s předplatným a speciálními edicemi nebo v pátek se základem.

zdroj: Archiv

Nejnovější články