zavřít

GamesPlay – hrajeme betu Ghost Recon Breakpoint

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ghost Recon Wildlands byla jedna z těch her, které ocenění „Hra roku 2017“ nedáte, ale která má přesto svou úroveň. Prodávala se jak rohlíky, dostala hromadu updatů v čele s plnohodnotným PvP a teď dostává i pokračování. Ghost Recon Breakpoint vychází za necelý měsíc, a tak je čas na betaverzi. Aktuální uzavřená beta běží od včerejška a to by bylo, abychom se na ni nepodívali.

Ke kormidlu usedne Vašek, který už Breakpoint hrál na Gamescomu a dvakrát nadšený z něj nebyl. Sekundovat mu bude Adam, který Breakpoint nehrál, ale s Wildlands má z celé redakce zdaleka největší zkušenosti a na Breakpoint se pořád ještě těší.

Co přesně si v dnešním GamesPlayi ukážeme, sami nevíme. Betu jsme ještě nehráli, takže k tomu budeme přistupovat tak trochu jako k LongPlayi Hitmana 2: moc toho nevíme, moc to neumíme a o stealth se budeme jen pokoušet. Jak by tohle mohlo dopadnout špatně...

Tagy: online stealth akční multiplayer kooperace third person military Tom Clancy's

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.