zavřít

Sledujte Fight Club #446 o Breakpointu a velkých herních zklamáních

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

446. Fight Club začneme ve velkém stylu s jednou z největších her tohoto měsíce – Ghost Recon Breakpoint. Nástupce Wildlands se vydal trochu jiným, ale přesto familiérním směrem a nás zatím baví. Proč, jak a kdo za to může, si probereme v dnešním podcastu, společně s dalšími tématy.

Jedním z nich budou i nedávná herní zklamání – ne každého totiž baví Gears 5, Borderlands 3 a další očividné pecky. Některé členové z redakce s některými takovými hrami ani neztrácí čas a jdou raději o klienta dál.

Závěr podcastu pak bude patřit především vašim dotazům. Ty nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo se nás ptát během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: online stealth akční multiplayer kooperace podcast third person military Tom Clancy's

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.