Dragon's Dogma startuje, ale ne na PC
zdroj: tisková zpráva

Dragon's Dogma startuje, ale ne na PC

11. 5. 2012 11:06 | Video | autor: Adam Homola |

Sérii videí k nadcházejícímu akčnímu RPGčku Dragon’s Dogma zakončíme (nebojte, jen na pár dní) docela povedeným startovním trailerem. Startovním proto, že hra je už za rohem. U nás vyjde 25. května, a pokud tedy nebudete trávit čas zabíjením démonů v Diablu 3, pirátěním v Risen 2 nebo zpomaleným skákáním v Max Payne 3, můžete si posvítit na fantasy draky. Následující video by vás na to mělo řádně navnadit. Uvidíte spoustu draků, spoustu ohně, epických záběrů, dozvíte se, jak je hra dle tvůrců úžasná a uvidíte, jak se drakovi leze na ocas. Fakt.

zdroj: Archiv

Že Dragon’s Dogma nebude na PC, víme už nějakou dobu. Někdy se ale stává, že PC verze vyjde pár týdnů a měsíců po vydání konzolové verze. V tomhle případě to ale nevypadá moc růžově. Sice bychom se PC verze mohli teoreticky někdy dočkat, ale boty bych na to nevsadil. Vývojáři totiž v rozhovoru pro CVG řekli, že PC verzi v současné době vůbec neplánují, že by to bylo docela těžké kvůli implementaci systému poskoků a dalších specifických herních prvků.

Zato se ale vůbec nebrání Wii U nebo další generaci konzolí obecně. Záleží ale samozřejmě jen a pouze na úspěchu. Pokud se z Dragon’s Dogma vyklube komerční průšvih, můžou si budoucí majitelé Wii U nechat zajít chuť. A naopak, pokud to bude velký hit (nevím nevím), tak jsou možné i porty na další platformy. Jen ti PCčkáři zase asi ostrouhají. Ale tak co, Skyrim pořád funguje a chystá se Dawnguard. Ten sice na PC nevyjde hned, ale určitě se časem dočkáme.

Nejnovější články