Velocity 2X

Velocity 2X

Články

Frenetická arkáda Velocity 2X dorazí v září

Hry jako Velocity 2X se dnes už prostě ve velkém nedělají! Skákaček sice pár uvidíte, ale namísto putování dvou bratrů černobílou krajinou či podobných výstředností sází Velocity 2X především na bleskovou akci - a to jak v pohledu shora na střílející lodičku, tak v určitých lokacích i v pohledu z boku na hrdinku pobíhající po plošinkách. Velocity 2X v sobě kombinuje hned dva dvourozměrné žánry a na PS4 a PS Vita si ji zahrajeme už od 2. září. 

Střílečka Velocity 2X vypadá jako adrenalinem napumpovaná zábava

O chystaném titulu pro PlayStation 4 a PS Vita jménem Velocity 2X jsme psali naposledy v srpnu. Nyní toho o titulu nevíme o mnoho více, ale ono je to celkem jedno, protože základem téhle shoot 'em up akce je... no vlastně to, co má v popisu žánru, tedy rozstřílení všeho, co vám přijde pod ruku.

PS4 a Vita čekají tucty nezávislých her včetně Hotline Miami 2 a Broken Sword

Komentáře jsou zajedno: vlídnost Sony vůči indie scéně, potvrzená konferencí na Gamescomu, může dále naklonit jazýček vah ve prospěch prodejů PS4. Kde totiž Microsoft horko těžko přesvědčuje o své vstřícnosti nezávislákům, Sony vyrukuje s tucty již dohodnutých titulů. Na co vše se budoucí majitelé konzolí od Sony mohou těšit, ukáže následující rychlokurz 16 vybraných her pro PS4 a PS Vita.

Bleskovky

  • 27. 8. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží v září zdarma hry Velocity 2X (PS4), Sportsfriends (PS4), PlayStation All-Stars Battle Royale (PS3), Hoard (PS3), TxK (PSV), Joe Danger (PSV).

Hodnocení Metacritic:
87/100