zavřít

Frenetická arkáda Velocity 2X dorazí v září

PlayStation 4 VITA

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Hry jako Velocity 2X se dnes už prostě ve velkém nedělají! Skákaček sice pár uvidíte, ale namísto putování dvou bratrů černobílou krajinou či podobných výstředností sází Velocity 2X především na bleskovou akci - a to jak v pohledu shora na střílející lodičku, tak v určitých lokacích i v pohledu z boku na hrdinku pobíhající po plošinkách. Velocity 2X v sobě kombinuje hned dva dvourozměrné žánry a na PS4 a PS Vita si ji zahrajeme už od 2. září. 

Ačkoliv v trailerech, včetně toho nejnovějšího, spoléhá Velocity 2X především na nekončící palbu, nové video ukazuje i více praktik plynoucích ze střídaná obou žánrů. Mezi ně patří například možnost rozložit nepřátelské lodičkové bossy nalétnutím do jejich útrob, kdy se Velocity 2X přepne do chodící fáze. V té prý nebudeme spoléhat jenom na držení spouště, protože dojde i na teleportování hrdinky napříč plošinkami ve stylu Portalu. Můžeme se tedy těšit, že čas od času bude u hry třeba i přemýšlet. 

Spolu s tím titul slibuje i řádně béčkovou sci-fi zápletku a retro stylizaci připomínající 80. a 90. léta. Jako pokračování Velocity Ultra hra vznikla ve studiu FuturLab, do světel reflektorů se dostala loni po oznámení, že PlayStation 4 bude nezávislé tituly podporovat jak to jen půjde.

Tagy: arkádové hry sci-fi střílečka arkáda 2D

Zdroje: tisková zpráva,Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.