Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Věková dostupnost

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Články

Pohled novýma očima na staré hry

Změnil se herní průmysl, nebo spíš my?

Naše nejvytouženější remaky a remastery

S remaky, remastery a všelijakými dalšími produkty vampýrsky sajícími peníze z chudáků nostalgiků se roztrhl extrémně lukrativní pytel, takže se do nového kabátku oblékají i hry, které bychom asi klidně dál vídali v roztrhaných hadrech (mluvíme o tobě, Panzer Dragoone). Naopak nějaké staré klenoty dál upí v osidlech odporné grafiky, špatného technického stavu a/nebo nízkého rozlišení. No a tak jsme dali hlavy dohromady a přinášíme vám redakční výběr toho, co by každopádně mělo být polapeno, přeleštěno a vypuštěno zpátky do světa. Jako obvykle – jeden redaktor, jedna hra.

Šárka a Lukáš na E3 2019 #5: Z mrtvýho krev neteče

Poslední videoblog od Šárky a Lukáše, které jsme letos vyslali do Los Angeles na výstavu E3. Jak dopadl jejich upírský quest ohledně zcela vybookované prezentace Vampire the Masquerade: Bloodlines 2? Jak se jim za oceánem vlastně líbilo? A jak se hodlají dostat domů bez zanechání uhlíkové stopy?

Kultovní RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines dostane příští rok pokračování

Po měsících nápověd od Paradoxu je oficiální oznámení konečně tady! Na včerejší prezentaci na GDC došlo k odhalení upírského RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, na kterém prý už několik let neúnavně pracuje tým Hardsuit Labs. Těšit se můžeme na plnohodnotné pokračování, které ale ctí kultovní klasiku, proto se vrací i duchovní otec původních Bloodlines, Brian Mitsoda.

Paradox dál naznačuje hru ze světa Vampire: The Masquerade

O možné spojitosti randící aplikace z alternativní reality Tender s neoznámenou hrou z prostředí Vampire: The Masquerade jsem psala zhruba před měsícem. Nějakého velkého oznámení se máme dočkat tento týden během Game Developers Conference v San Franciscu, ještě předtím však Paradox na svém Twitteru zveřejnil několik obrázků, které podezřele připomínají místa z RPG Bloodlines z roku 2004.

Randící aplikace od Paradoxu může napovídat novou Vampire: The Masquerade

Pamatujete na Tinder? Kdo z mileniálů by ho neznal, že. Paradox Interactive se rozhodl vzít milostné osudy mladých do vlastních rukou a přišel s vlastní variací s názvem Tender, která vám vyhledá spřízněnou duši ve vašem okolí. Jedním z těch příznivých faktorů k seznámení je přitom vaše krevní skupina a trailer aplikace se nese v podobně krvavém duchu. Čichám, čichám novou upířinu na herním poli!

Bleskovky

  • 18. 6. 2018 - Vyšel (v pořadí již desáty) neoficiální patch pro hru Vampire: The Masquerade - Bloodlines.

  • 1. 11. 2017 - Vampire: The Masquerade – Bloodlines se dočkal nového neoficiální patche (v9.9b1).

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
29. listopadu 2004
Recenze