Máte námět či připomínku? Napište nám
Valorant

Valorant

Články

Nový hit mezi střílečkami Valorant brzy vyjde v plné verzi

Tvůrci League of Legends, Riot Games, už ovládli žánr MOBA a nyní se své zkušenosti snaží přenést i do žánru FPS. Valorant si zatím zahrajete jen v uzavřené betě, i tak ale stihl nabrat spád minimálně mezi streamerskou komunitou. Na Twitchi se na něj jen za první den podívaly dva miliony diváků a už za dva týdny se brány free-to-play sci-fi střílečky otevřou i široké veřejnosti.

Anti-cheat Valorantu připomíná svým chováním rootkit. Je to problém?

Beta Valorantu, kompetitivní střílečky od Riot Games, momentálně trhá rekordy zájmu na Twitchi. I přes enormní popularitu se ale novinka nevyhnula kontroverzi. Trnem v oku hráčů je její agresivní anti-cheat systém Vanguard, kteří mnozí uživatelé neváhají označit za virus. Co je na tom pravdy?

Tvůrci League of Legends představili střílečku Valorant, křížence Overwatch a Counter-Strike

Studio Riot Games známé svým hitem League of Legends loni v říjnu udělalo nečekaný krok, když oznámilo spoustu chystaných projektů včetně bojovky, diablovky, manažeru a animovaného seriálu. Jeden z projektů byl pracovně pojmenovaný jako Project A, ale dnes dostal skutečné jméno Valorant. Jde o týmovou střílečku z jedné poloviny podobnou Overwatchi, z té druhé Counter-Striku.

Bleskovky

  • 13. 5. 15:00 - Riot zabanoval skoro 9 000 cheaterů v uzavřené betě Valorant a prý je to jen začátek opatření proti podvádění.

  • 4. 3. 17:00 - Valorant od Riotu prý nebude obsahovat žádné dodatečné skiny pro postavy.