V-Rally 4

V-Rally 4

Články

V květnu se díky PS Plus a Games with Gold stanete pány minionů a těžkých strojů

Jako každý poslední týden v měsíci se i tentokrát dozvídáme o hrách, které jsou nabízené zdarma k předplatnému PlayStation Plus a Games with Gold na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360. Nabídka je i tentokrát pořádně pestrá, i když kvalita některých titulů by mohla být větší…

Přelomové závody se dočkají pokračování. Chystá se nový Test Drive Unlimited

Test Drive je jednou z nejdéle trvajících závodních sérií na trhu. Její první díl se objevil už v roce 1987 a od té doby vzniklo na dvě desítky pokračování, odboček, experimentů a dalších forem závodění. Mladším hráčům se série zapsala do paměti skvělým Test Drive Unlimited, který se trochu nečekaně dočká třetího dílu.

GamesPlay - hrajeme rozporuplný návrat závodní klasiky V-Rally 4

Pamatujete ještě na V-Rally? Příjemnou závodní arkádu z roku 1997, která sice do světa díru neudělala, ale tehdy bavila nejen nás? Dlouho zapomenutá série se teď vrátila a v podobě čtvrtého dílu nám dokazuje, že rally je pořád zábava. Bohužel ne tak velká, jak by si zasloužila.

Konzolisté už mohou usednout za volanty speciálů v nástupci reinkarnované série V-Rally

V-Rally 4 je první ze tří zářijových závodních her, mezi které se jen o fous nedostala Forza Horizon 4 vycházející 2. října. 11. září dorazí Super Street: The Game a 28. září Dakar 18. V-Rally 4 ostatní trumfne v minimálně jedné věci – objeví se v tomto měsíci hned dvakrát. Už dnes na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, 25. září na PC, a letos, později, ještě na Switchi.

V-Rally 4 rozšíří svůj záběr i o extrémní verzi disciplíny Gymkhana

Že nadcházející V-Rally 4 nebude jen o rally víme už nějakou tu dobu a nové video širší rozsah celé hry jen potvrzuje. V závodní arkádě totiž nebude chybět ani Gymkhana, respektive Extreme-Khana, jak jí tady tvůrci z Kylotonn a Maximum Games říkají.

V-Rally 4 předvádí závody do vrchu i z kopce, v písku i sněhu

Letos se po opravdu dlouhé době vrátí stará závodní značka V-Rally. Její předchozí tři díly sice nepatřily ke špice žánru, ale sranda s nimi byla. Čtvrtý díl se nehodlá příliš vzdalovat svému rodokmenu, jak jsem zjistil na vlastní pěst na E3. V-Rally 4 ve mně zanechalo rozporuplné dojmy – potěší nabídka vozů, tratí a disciplín, ale jízdní model v některých z nich to vyloženě přehání s arkádovostí. Nové video vám představí disciplíny Rally a Hillclimb.

Bleskovky

  • 11. 6. 2018 - Switch verze hry V-Rally 4 vyjde později než PC, PS4 a Xbox One verze. (+ nový trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
58/100
Datum recenze:
3. října 2018
Recenze