Towerfall: Ascension

Towerfall: Ascension

Články

Na Switch míří Bastion, Transistor, Into the Breach, Hyper Light Drifter a další indie pecky

Nintendo se ve vyjádření k vlažným reakcím na jejich údajně „slabou prezentaci na E3“ nechalo slyšet, že v na E3 svůj kompletní katalog her na letošní rok neodhalili. A měli pravdu. Ještě před Gamescomem oznámili společně s Blizzardem Diablo III: Eternal Collection a teď máme za sebou nový Nintendo Direct zaměřený na další várku tzv. Nindies, tedy indie her vycházejících na Switch.

PlayStation Vita zažije vydání celé řady zajímavých her

Když někdo řekne, že pro PlayStation Vita je málo her, můžete si být jistí, že povedený handheld držel v ruce maximálně po zahájení prodeje, pokud vůbec. Pro Vitu jsou totiž k dispozici stovky her, byť spousta z nich pochází z PS One či PSP. Nechybí však ani původní PSV kousky, kterým v následujících měsících udělá společnost řada nových titulů, které Sony oznámila o víkendu během PlayStation Experience bylo oznámeno.

Nejúspěšnější hra pro konzoli Ouya prodala sedm tisíc kusů

Jde konec romantického snění o konzoli od lidí pro lidi? Ouya zažívá od svého kickstarterového úspěchu poněkud rozkolísanou kariéru a nyní ji nepřímo nepřidal ani Matt Thorson, tvůrce povedené akce Towerfall: Ascension. Thorson totiž uvedl, že na Ouya prodal zhruba 7 tisíc kusů, což hře vyneslo post nejlépe prodávaného titulu.

Bleskovky

  • 26. 6. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží 2. července zdarma hry TowerFall Ascension (PS4), Strider (PS4), Dead Space 3 (PS3), Vessel (PS3), LEGO Batman 2: DC Superheroes (PSV), Doki Doki Universe (PSV)

Hodnocení Metacritic:
87/100