Tomb Raider: Legend

Tomb Raider: Legend

Články

Zavzpomínejte si na vaše nej okamžiky v sérii Tomb Raider

Na hry a herní série s rozvětvenou strukturou kořenů se většinou vzpomíná z nějakého formálního důvodu. Jednou to je jubileum od vydání prvního dílu, někdy úmrtí tvůrce, velmi často je příhodným důvodem zánik studia nebo blížící se vydání dílu nového. A právě poslední z uvedených důvodů si vybrali naši kolegové ze specializovaného webu Konzolista.cz k tomu, aby si zrekapitulovali sérii Tomb Raider.

Tomb Raider Trilogy překonává HD verze her z X360

Crystal Dynamics na oficiálním PlayStation Blogu upřesnili obsah nadcházející Tomb Raider...

Tomb Raider Trilogy na Blu-Rayi

Vzhledem k nedávno oznámenému restartu série Tomb Raider snad ani není divu, že Square Enix...

Odhalení nového Tomb Raidera nadohled

Nejnovější číslo herního magazínu GameInformer láká své čtenáře sloganem „A survivor is born“ na odhalení nové hry, k němuž má dojít 6. prosince, v lednovém čísle GI. Stejný slogan a stejné datum uvádí i tato teaser stránka, která dle Google Analytics patří Eidosu, respektive Square Enixu. Otázka zní: co je to za hru, kterou GameInformer bude mít v příštím čísle na obálce?

Tomb Raider Legend - sošky & čeština

Jak pokořit posledního Tomb Raidera na 100%, respektive kde ve všech levelech najít nenápadně schované stříbrné, bronzové a zlaté sošky, které odemknou bonusový obsah, vám prozradí tento návod.

Tomb Raider Legend - tipy & návod

Pro zpříjemnění posledního Tomb Raidera tu máme obecné tipy, rady pro boj a provádění speciálních pohybů, používání výbavy či zbraní a především detailní návod, včetně nápovědy, jak vyzrát na závěrečné bossy.

Bleskovky

  • 16. 8. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One byly zařazeny tituly Tomb Raider Legend a Tomb Raider Anniversary.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
6. dubna 2006
Recenze