Máte námět či připomínku? Napište nám
The Wild Age

The Wild Age

Články

Vychází česká variace na Kingdom. The Wild Age opouští early access

České tower defense strategii se zaměřením na mikromanagement jsme se zevrubně věnovali zhruba před rokem. V The Wild Age si přes den v klidu a pohodě budujete osadu na čerstvě osídleném ostrově, abyste ji v noci bránili před nájezdy goblinů. Tuhle rutinu včera krátce přerušil update 1.0, který přichází s minimálními změnami po stránce hratelnosti, ale hlavně s odchodem z režimu předběžného přístupu.

Dojmy: V českém The Wild Age se stanete poklidným panovníkem

McMagic Productions, autoři hry Novus Inceptio, přicházejí s novinkou navazující na sérii survival strategií Kingdom. The Wild Age, který má vyjít na jaře 2019, vstupuje do konečné fáze svého vývoje a nabízí předběžný přístup za sníženou cenu. Ve hře si stavíte od píky nové město, zaměstnáváte barbary z okolí, vhodně investujete do náčiní, do budov či třeba do kácení lesa, prozkoumáváte okolí, a hlavně ochraňujete své město před nočními nájezdy goblinů.

Česká tower defense strategie The Wild Age jde do early accessu

Ve včerejším Fight Clubu #416 jsme v našem studiu coby hosta přivítali Martina Markuse Mastného, šéfa a jediného stálého člena McMagic Productions. Stojí za megalomanským projektem Novus Inceptio a nyní i za menší hříčkou inspirovanou sérií Kingdom s názvem The Wild Age. Oddechová strategie zaměřená na mikromanagement právě teď vstoupila na Steamu do předběžného přístupu.

Sledujte Fight Club #416 o nové české hře The Wild Age

V dnešním Fight Clubu do našeho studia zavítá Martin Markus Mastný, tvůrce survival sandboxu Novus Inceptio na pomezí sci-fi a fantasy, ale také nové strategie z žánru tower defense The Wild Age. Martin hry kromě vývoje stejně jako my taky aktivně hraje, takže probereme, co ho v poslední době nejvíc zaujalo i jaké má se svými projekty plány do budoucna.

Nová česká strategie The Wild Age navazuje na odkaz Kingdom

Jednočlenné studio McMagic Productions můžete znát z megalomanského vesmírného projektu Novus Inceptio, ovšem nově oznámená strategie The Wild Age by se od něj žánrem a zasazením snad ani nemohla víc lišit. Půjde o oddechovou tower defense se zaměřením na mikromanagement v blíže neurčeném historickém období.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
18. února 2020
Recenze