Test Drive: Ferrari Racing Legends
Věková dostupnost

Test Drive: Ferrari Racing Legends

Články

Přelomové závody se dočkají pokračování. Chystá se nový Test Drive Unlimited

Test Drive je jednou z nejdéle trvajících závodních sérií na trhu. Její první díl se objevil už v roce 1987 a od té doby vzniklo na dvě desítky pokračování, odboček, experimentů a dalších forem závodění. Mladším hráčům se série zapsala do paměti skvělým Test Drive Unlimited, který se trochu nečekaně dočká třetího dílu.

Samá červená auta na videu z Test Drive: Ferrari

U příležitosti oslav 65. narozenin prvního vozítka značky Ferrari letos na konci června vyjde...

Odklad Test Drive Ferrari a Project CARS

Slightly Mad Studio s politováním oznámili, že avizované dubnové datum vydání Test Drive: Ferrari nestíhají a svoji závodní hru proto odsouvají až na červen letošního roku. Jde už o druhý odklad hry v řadě (původně měla být hra touto dobou již venku) a skoro se nabízí otázka, zda nové Test Drive neprovází nějaké porodní bolesti.

Odklad závodů Test Drive Ferrari

BigBen Interactive dnes odložila datum vydání Test Drive Ferrari Racing Legends. Závodní hra se oproti plánům zpozdí cca o tři týdny a vyjde tak pro PC, X360 a PS3 až okolo 20. dubna 2012.

První trailer na Test Drive: Ferrari vypadá skvěle

Sotva jsme se včera zmínili o novinkách týkajících se Test Drive: Ferrari, už dnes přišel...

Test Drive: Ferrari přijede i s historickým módem

Ke konci listopadu oznámila britská firma Big Ben Interactive závodní hru Test Drive: Ferrari, za kterou, se vší pravděpodobností, stojí šikovní vývojáři ze studia Slightly Mad. Hlavně díky nim stojí za to tuhle hru sledovat, což bylo až do teďka poněkud obtížné, protože nebylo, CO sledovat. Nová sada obrázků, které si můžete s radostí proklikat u kolegů z polského serveru Gry-Online, však tento problém řeší a zároveň naznačuje, že ve hře nebude chybět historický mód. Nutno dodat, že vypadá lákavě, ale to platí pro celou hru.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Datum recenze:
10. ledna 2013
Recenze