zavřít

V seriálu Zaklínač se objeví Tristan Ruggeri coby malý Geralt

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Konec roku a s ním i vysílání zaklínačského seriálu se blíží. Většinu velkých jmen z obsazení už známe, dočkali jsme se plnohodnotného traileru a na spoustě webů už v podstatě odhalili, které konkrétní povídky budou zvěčněny v první sezóně. Do které z nich zapadá mladičký Geralt?

Pro Tristana Ruggeriho to podle filmové databáže IMDb bude úplně první role, objevit by se měl konkrétně v poslední, osmé epizodě Zaklínače od Netflixu. Podle odhadů webu Redanian Intelligence se zřejmě objeví v adaptaci povídky Něco víc, kdy Geralt blouzní po vážném zranění a vzpomíná na různé události ve svém životě.

Chronologicky tam úplně nezapadají vzpomínky na zkoušku trav a mutace, které by zákonitě musely znamenat, že se v seriálu objeví třeba i mladší verze Vesemira. Každopádně už teď víme, že nám první sezóna detailněji rozvede příběhy, které povídky pouze naznačovaly – třeba jak se ze znetvořené Yennefer stala ta okouzlující bytost vonící šeříkem a angreštem. Pro Geralta byla přeměna v mutanta obdobně určující formativní moment, takže není zas tak překvapivé, že ho tvůrci v seriálu chtějí mít.

Pokud jste ještě neviděli první velký trailer, určitě se na něj podívejte, jinak vám nezbývá než netrpělivě vyčkávat na konec letošního roku, kdy Netflix svého Zaklínače s Henrym Cavillem v hlavní roli konečně vypustí do světa.

Tagy: witcher Netflix nemáš dávku witchera?

Zdroje: IMDB,Redanian Intelligence

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.