V seriálu Zaklínač se objeví Tristan Ruggeri coby malý Geralt
zdroj: Archiv

V seriálu Zaklínač se objeví Tristan Ruggeri coby malý Geralt

13. 8. 2019 10:02 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

Konec roku a s ním i vysílání zaklínačského seriálu se blíží. Většinu velkých jmen z obsazení už známe, dočkali jsme se plnohodnotného traileru a na spoustě webů už v podstatě odhalili, které konkrétní povídky budou zvěčněny v první sezóně. Do které z nich zapadá mladičký Geralt?

Pro Tristana Ruggeriho to podle filmové databáže IMDb bude úplně první role, objevit by se měl konkrétně v poslední, osmé epizodě Zaklínače od Netflixu. Podle odhadů webu Redanian Intelligence se zřejmě objeví v adaptaci povídky Něco víc, kdy Geralt blouzní po vážném zranění a vzpomíná na různé události ve svém životě.

Chronologicky tam úplně nezapadají vzpomínky na zkoušku trav a mutace, které by zákonitě musely znamenat, že se v seriálu objeví třeba i mladší verze Vesemira. Každopádně už teď víme, že nám první sezóna detailněji rozvede příběhy, které povídky pouze naznačovaly – třeba jak se ze znetvořené Yennefer stala ta okouzlující bytost vonící šeříkem a angreštem. Pro Geralta byla přeměna v mutanta obdobně určující formativní moment, takže není zas tak překvapivé, že ho tvůrci v seriálu chtějí mít.

zdroj: Archiv

Pokud jste ještě neviděli první velký trailer, určitě se na něj podívejte, jinak vám nezbývá než netrpělivě vyčkávat na konec letošního roku, kdy Netflix svého Zaklínače s Henrym Cavillem v hlavní roli konečně vypustí do světa.

Nejnovější články