zavřít

Propracovaný mod vám ulehčí Kingdom Come: Deliverance

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Stížnosti na to, že je nějaká hra příliš těžká, nebo naopak lehká, posloucháme prakticky neustále. Často si sice můžete nastavit obtížnost, ale některým to nestačí. Naštěstí na PC existuje modderská komunita, která méně zkušeným hráčům dokáže usnadnit život a harcovníkům zase nějaká ta závažíčka přiložit. Mod od Jindry1403 vytvoří z Kingdom Come přístupnější zážitek.

Neoficiální mod zároveň není cheatem, který by z Jindry udělal neporazitelného boha, jen pečlivě balancuje některé statistiky, občas vám přidá nějaký pokus navíc nebo uspokojí hrdinovy potřeby na delší dobu. Některé změny ovlivní i váš aktuální průchod, jiné se vážou ke konkrétním úkolům a úvodu hry.

Kupříkladu hned na začátku dostane Jindra od Blanky více sejvovice a od Fricka o pár paklíčů navíc. Kumánské šípy ho při útěku méně zraňují a úkoly, kde se učí číst a krást, mu hned přihrají vyšší úroveň.

Za plnění questů dostáváte obecně víc peněz a za většinu služeb a komodit jich zaplatíte méně. Krvácení, hladovění i únava jsou pomalejší a Jindra se nemusí ani tak často koupat. V soubojích se vám rychleji dobije výdrž. Střílení z luku, blokování i odrážení by mělo být snazší.

Různých úprav se dočkalo i vylamování zámků, kapsářství, psovodství, bylinkářství a alchymie.

Kompletní seznam změn a vychytávek naleznete na kartě modu na Nexusmods. Přirozeně funguje pouze pro PC verzi.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: nexusmod

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.