EA rozšiřuje svůj Origin Access o Cities: Skylines, Darksiders, Jotun a další hry
zdroj: tisková zpráva

EA rozšiřuje svůj Origin Access o Cities: Skylines, Darksiders, Jotun a další hry

13. 7. 2018 14:07 | Téma | autor: Adam Homola |

Služby předplatného, za které se dostanete k většímu či menšímu katalogu her, nejsou nevyhnutelnou budoucností herního průmyslu. Nějakou dobu jsou už jeho přítomností, byť v současné době stále upozaděnou a spíše doplňkovou. Jednu z takových služeb provozuje EA, která pod názvem Origin Access nabízí přístup k více než stovce titulů. A teď své portfolio rozšířila o dalších osm zajímavých kousků.

Novým příchozím vévodí populární městská budovatelská strategie Cities: Skylines a akční adventura Darksiders: Warmastered Edition. Dále je k mání logická hopsačka RiME, dezinformační politický „simulátor“ Orwell: Ignorance is Strength, nebo třeba nezávislá akce Jotun.

Nové přírůstky pak uzavírá simulátor herního studia Mad Games Tycoon, plošinovka Ghost 1.0 a RPG Crashlands. Origin Access se vyšvihl už na 115 titulů, kdy jde převážně o hry z portfolia EA, ale zdaleka ne jen o datadisky k The Sims.

V Origin Access si totiž můžete zahrát třeba Titanfall 2, Star Wars: Battlefront, Mass Effect Andromeda, Mirror’s Edge Catalyst, Mad Max, Unravel, Plants vs Zombies Garden Warfare, FIFA 17, Crysis 3, Battlefield 1, Batman: Arham Origins, The Surge a spoustu dalších her. Kompletní seznam všech dostupných titulů najdete pod tímto odkazem.

Origin Access vás ani nebude stát majlant. Měsíční předplatné stojí jen 4 eura, a tak jde vlastně o docela dobrý způsob, jak se za málo peněz dostat k opravdu velkému množství muziky. EA hodlá Origin Access i do budoucna rozšiřovat, takže u 115 kousků nezůstane a časem přibudou další.

Navíc se chystá i nadstavba v podobě Origin Access Premier, která bude sice dražší (měsíčně za 15 dolarů), ale zato vám rovnou v den vydání, nebo ještě dřív, nabídne všechny nové PC hry od EA, nejen knihovnu starších titulů. Podrobnosti si můžete přečíst ve Vaškově článku.

Nejnovější články